Przyjęcie komunijne Jaśka.

Zabawa na przyjęciu komunijnym. Super zabawa dla maluchów i nie tylko, wszyscy goście bawili się świetnie i nikt się nie nudził, brawa dla Pań animatorek, spisały się świetnie.

Za ciepło i oddanie w opiece nad moją mamą.

Chciałam od serca podziękować za wspaniałą opiekę, ciepło i troskę, dyspozycyjność i wsparcie, Pani Zosia która zajmowała się moją mamą to ciepła i wspaniała kobieta, bardzo nam pomogła i towarzyszyła w ostatnich chwilach życia mamy. Jeszcze raz DZIĘKUJE.

Wesele

Zamówiliśmy animatora na nasze wesele do opieki nad dzieciakami, było wspaniale, dzieciaki miały super atrakcje a rodzice nie musieli za nimi biegać, dostaliśmy od dzieci wielką kartkę własnoręcznie zrobioną, zabawy, tańce, pięknie wymalowane buzie , polecam wszystkim takie rozwiązanie.

Opieka nad dzieckiem

Skorzystałam z niani na godziny wychodząc do kina ?syn był mega zadowolony . Bawił się świetnie ??polecam wszystkim rodzicom i dzieciom. Super organizacja. Uśmiech na twarzy dziecka- bezcenny! Na pewno skorzystamy z tych przyjemność jeszcze raz ??

urodzinki w stylu dyskotekowym

Bardzo dziękuje za super udane urodzinki syna,zrobiliśmy je w domu, wszystko było jak należy, wystrój sprzęt i zabawa, syn ma 8 lat, a zabawa na kulkach już nie bardzo cieszy dzieciaki, a tak tańcom i zabawą nie było końca, polecam szczerze!

Korzystałaś/eś z naszych usług
Napisz opinię